12 Ağustos 2017

Zımba Ellerindeyim Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Zımba Ellerindeyim Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 12 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Zımba Ellerindeyim Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Güncel şarkıların en sevilesi sitesine hoş geldiniz. Zımba Ellerindeyim ile hayranlarından tam puan almayı başarırken radyo müzik listelerinin başında yer alıyor. Ellerindeyim 2017 yılında çıkmış bir Zımba şarkısıdır ve oldukça tutulduğunu söylemek mümkündür. Diğer Zımba 2017 şarkıları bir tık arama kadar uzağınızdadır. Aradığınız ve bulmadığınız başka şarkılar varsa yorumlardan bize ulaşın en kısa sürede ekleyelim.

Zımba Ellerindeyim Dinle

Zımba Ellerindeyim Sözleri

Güzel Bir Günden Kalmayım, Anılar Peşimde Yine
Ama Kendime Bugün Teslim Oldum
Gözünde Parlayan Biri Tutuyordu Ellerini
Uzandım Ve Gördüm O Ben Değildim

Kalbim Dokunacak Gibi, Uzansa Sana
Gerçeği Kabullendim Ama Ellerindeyim

Gidemez Misin Uzaklara? Yakın Olur Seninle Her Hatıra
Bu Yangının Içine Dal Kurtar Beni
Ya Da Bulamaz Mısın Sen De Beni?
Hatalarını Bir Kenara Bırak, 
Önünde Duran Resme Bakıp AnlaGoogle Aramaları: zımba ellerindeyim, zımba ellerindeyim sözleri, zımba ellerindeyim dinle, zımba ellerindeyim şarkı sözleri, zımba ellerindeyim şarkı sözü, zımba ellerindeyim şarkısı, zımba 2017 şarkıları, ellerindeyim dinle youtube, zımba 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder