14 Ağustos 2017

Serkan & Eren feat. Yusuf Güney Yandan Yandan Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Serkan & Eren feat. Yusuf Güney Yandan Yandan Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 14 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Serkan & Eren feat. Yusuf Güney Yandan Yandan Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

2017 yılında da boş durmayan Serkan & Eren ve Yusuf Güney bizleri sevindirdi. Bir çok kişi tarafından beğenilen yusuf güney, Serkan & Eren ile Yandan Yandan şarkısı dinlemeniz için yayınlanmıştır. Serkan & Eren ile Yusuf Güney Yandan Yandan düet şarkısı sözleriyle resmen bir çağı kapatıp diğer çağa geçti. Arama kutucuğundan Yandan Yandan gibi şarkılara kolaylıkla erişebilirsiniz. Yandan Yandan güzel bir parça ve bizce milyonları aşacak bir şarkı, ya sizce?

Serkan & Eren feat. Yusuf Güney Yandan Yandan Dinle

Serkan & Eren & Yusuf Güney Yandan Yandan Sözleri

Hadi Gülüm Yandan Yandan Yandan
Hadi Gülüm Yandan Yandan Yandan
Sevdim, Sevmedin, Sevdiğimi Bilmedin
Duydun, Duymadın, Hiç Umrunda Olmadım

Vurdun, Vuruldum, Taş Kalbinde Yoruldum
Bıktım, Usandım, Çok Naz Yaptın Bunaldım
Kader Değil Senin Yazın Bu
Sonuçlara Katlan Olur Mu

Ağır Mı Geldi, Çok Mu Zordu
Hadi Cancağızım Uzaman Lazım
Hadi Gülüm Yandan Yandan Yandan

Oyna Sırandan, Bırakın Candan
İnceldiği Yerden Kopsun
Bırak Olan Olsun Yürü Hadi Yandan


Google Aramaları: serkan & eren ve yusuf güney yandan yandan, serkan & eren ve yusuf güney yandan yandan sözleri, serkan & eren ve yusuf güney yandan yandan dinle, serkan & eren ve yusuf güney yandan yandan şarkı sözleri, serkan & eren ve yusuf güney yandan yandan şarkı sözü, serkan & eren ve yusuf güney yandan yandan şarkısı, serkan & eren ve yusuf güney 2017 şarkıları, yandan yandan dinle youtube, serkan & eren ve yusuf güney 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder