17 Ağustos 2017

Taylan Paskal En Baştan Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Taylan Paskal En Baştan Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 17 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Taylan Paskal En Baştan Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Arpej müzik etiketiyle yayınlanan Taylan'ın Paskal parçası 2017 yılında oldukça aktif olacak gibi. Güzel isim yine büyük bir başarıyla birlikte En Baştan şarkısını yayınladı. Taylan Paskal En Baştan şarkı sözlerini paylaşma görevi de bize düştü. Ritmiyle olsun, sözleriyle olsun farklı bir hava hissettiren Taylan Paskal En Baştan parçasını biz çok sevdik. Taylan Paskal En Baştan sözlerini beğenen ziyaretçilere tavsiyemiz benzer şarkıları da sitemizde arama yaparak bulmaları yönünde olacaktır. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı En Baştan sizce başarılı oldu mu?

Taylan Paskal En Baştan Dinle

Taylan Paskal En Baştan Sözleri

Anlamsız Korkularla Düşünüp Baktığında,
Sanacaksın Umut Yok.
Hayallerin Bir Parçansa, Herkese Inat Bir Savaşsa,
Göreceksin Işık Yok.

Belki Iyi, Belki Kötü Hissettiğin Şeyler Var.
Belki Doğru, Belki Yanlış Gözlerinde Korkak Bakışlar.
Ama Yine Karar Ver Sen De, 
Bir Şeyler Değişsin O An Geldiğinde.

Seninle Biz Olsak Ya,
Kalbim En Baştan Başla.
Seninle Biz Olsak Ya,
Birlikte Yaşlansakta.

Biliyorum Cesaretin Yok.
Yalnızlığında Bir Çaren Yok.
Ama Yine Karar Ver Sen De, 
Bir Şeyler Değişsin O An Geldiğinde.Google Aramaları: taylan paskal en baştan, taylan paskal en baştan sözleri, taylan paskal en baştan dinle, taylan paskal en baştan şarkı sözleri, taylan paskal en baştan şarkı sözü, taylan paskal en baştan şarkısı, taylan paskal 2017 şarkıları, en baştan dinle youtube, taylan paskal 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder