3 Ağustos 2017

Tamer Metin Gel Yanıma Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Tamer Metin Gel Yanıma Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 3 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Tamer Metin Gel Yanıma Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Takipçilerinin sevgilisi Tamer Metin beklendiği üzere 2017 yılında yeni şarkılar ile karşımıza çıkacak. Yine Tamer Metin ve yine aynı güzel şarkılarından biri olan Gel Yanıma şarkı sözlerine baktığımızda kaliteyi gördüğümüz bir şarkıdır. Şarkı sözlerinin Gel Yanıma gibi şarkılar oldukça dikkat çektiğini söylemek istiyoruz. Gel Yanıma gibi şarkıları da sitemizde kolaylıkla bulabiliyorsunuz, aklınızda olsun. Gel Yanıma şarkısı sizce de bu yılın hit şarkısı olur mu ?

Tamer Metin Gel Yanıma Dinle

Tamer Metin Gel Yanıma Sözleri

Gel Yanıma Tut Ellerimden
Gözlerime Bak Da Söyle
Seni Benden Başka 
Kimse Sever Mi Haydi Söyle

Buldun Da Bunuyorsun Böyle Seveni
Kıskanmanın Sınırı Var Çizgi Çekmeli
Off Yapamam Arkadaşlar 
Ve Gezmeler Bir De Kaprisler
Ne Oldu Da Susuyorsun Bir Garip Haller

Gel Yanıma Tut Ellerimden
Gözlerime Bak Da Söyle
Seni Benden Başka Kimse 
Sever Mi Durma(Haydi) Söyle


Google Aramaları: tamer metin gel yanıma, tamer metin gel yanıma sözleri, tamer metin gel yanıma dinle, tamer metin gel yanıma şarkı sözleri, tamer metin gel yanıma şarkı sözü, tamer metin gel yanıma şarkısı, tamer metin 2017 şarkıları, gel yanıma dinle youtube, tamer metin 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder