4 Ağustos 2017

Sinan Ceceli - Ezo Aç Aç Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Sinan Ceceli - Ezo Aç Aç Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 4 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Sinan Ceceli - Ezo Aç Aç Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Müzik dünyasının en gözde isimlerinden Sinan Ceceli ve Ezo bizlerle. İki güzel isim yine büyük bir başarıyla birlikte Aç Aç şarkısını yayınladı. Sinan Ceceli feat. Ezo Aç Aç şarkı sözlerini paylaşma görevi bize düştü. Ayrı bir tat veren 2017 yılında çıkmış ve hala daha güncel bir şarkı olmaya aday olan Sinan Ceceli ve Ezo Aç Aç şarkı sözünü biz çok sevdik. Ayrıca bu yıla damgasını vuracak bir düet diye düşünüyoruz. Sitemizde basit bir arama yaparak birçok benzer şarkıyı dinleyebilir ve sözlerine anlık ulaşabilirsiniz. Yorumunuzu esirgemeyin, şarkı epey bir hoş olmuş siz ne düşünüyorsunuz?

Sinan Ceceli ve Ezo Aç Aç Dinle


Sinan Ceceli ve Ezo Aç Aç Sözleri

Çekti gitti ardından öyle bakakaldım
Kesseler acımaz hala açık yarası
Ne yaptım Ne ettım bir çare bulamadım
Kapı kapı dolandımda yok mu devası

Ah tuz basmayın yarama
Of yeter Allah aşkına

Aç Aç gönlünün kapısını yar
Derdi çilesi ne ara dolar
Gel gör ne garip hallere düştüm
Başlarım böyle aşkın ızdırabına


Google Aramaları: sinan ceceli ve ezo aç aç, sinan ceceli ve ezo aç aç sözleri, sinan ceceli ve ezo aç aç dinle, sinan ceceli ve ezo aç aç şarkı sözleri, sinan ceceli ve ezo aç aç şarkı sözü, sinan ceceli ve ezo aç aç şarkısı, sinan ceceli ve ezo 2017 şarkıları, aç aç dinle youtube, sinan ceceli ve ezo 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder