4 Ağustos 2017

Sena Şener Sevmemeliyiz Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Sena Şener Sevmemeliyiz Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 4 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Sena Şener Sevmemeliyiz Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Çok önceden biliyor olduğumuz Sena Şener 2017 şarkısı resmi olarak bugün çıktı. Ortalamanın üstünde bir şarkı olan Sena Şener Sevmemeliyiz tüm güzelliğiyle sitemizde yerini almıştır. 2017 yılında çıkmış olan Sevmemeliyiz şarkı sözlerini özellikle beğendiğimizi söyleyebiliriz. Beğendiğiniz diğer Sena Şener şarkıları veya yeni şarkıcıların güncel şarkılarını yine sağ üstteki arama bölmesinden arayarak ulaşabilir 2017 yılı parçalarını bulabilir ve dinleyebilirsiniz. İstek şarkılarınız varsa eğer sitemize eklememiz için bizlere yorumlar kısmından ulaştırabilirsiniz, en kısa sürede eklenecektir.

Sena Şener Sevmemeliyiz Dinle


Sena Şener Sevmemeliyiz Sözleri

Gün alır sessiz, büyür yanımda
Her adım, her anımda
Gün olur sensiz
Utanıp olmaktan
Bilerek yanarım aslında
Güler bana

Ağladığım gece yarısı
İnsanlığın garip sancısı
Belki de biz
Öğrenmeliyiz
Belki de biz
Sevmemeliyiz

Her şeyi gören sen
Göremedin mi beni?
Her şeyi duyan sen
Duyamadın mı beni?
Her şeyi bulduysan
Bulamadın mı beni?
Her şeyi bilen sen
Bilemedin bir beni!

Belki de biz
Öğrenmeliyiz
Belki de biz
Sevmemeliyiz

Demlenir içim kendim olmaktan
Süzerek yaşarım aslında
Gün olur sensiz
Utanıp olmaktan
Bilerek yanarım aslında
Güler bana


Google Aramaları: sena şener sevmemeliyiz, sena şener sevmemeliyiz sözleri, sena şener sevmemeliyiz dinle, sena şener sevmemeliyiz şarkı sözleri, sena şener sevmemeliyiz şarkı sözü, sena şener sevmemeliyiz şarkısı, sena şener 2017 şarkıları, sevmemeliyiz dinle youtube, sena şener 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder