15 Ağustos 2017

Sam Hasan Ben mi Deli Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Sam Hasan Ben mi Deli Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 15 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Sam Hasan Ben mi Deli Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Müzik dünyasının yeni isimlerinden Sam Hasan 2017 yılının son çeyreğinde bizlerle. Şöyle bir dinlediğimizde ikinci defa dinlediğimiz Sam Hasan Ben mi Deli şarkı sözlerini paylaşmış bulunuyoruz. Şüphesiz Ben mi Deli şarkısını 2017 yılında böylesine zirveye taşıyan şarkısının sözleriydi. Arama yaparak Sam Hasan başta olmak üzere birçok şarkıcının şarkılarını anında sitemizde bulabileceğinizi bilmelisiniz. Bu şarkıyı sizde beğendiniz mi ? Beğendiğiniz şarkılara yorum yapabilirsiniz.

Sam Hasan Ben mi Deli Dinle

Sam Hasan Ben mi Deli Sözleri

Ben Yalan Aşkların En Dibinide Yaşadım
Sen De Dene Bense Saf Gözlere Taparım
Dünyanın Yalanına Kör Çiviyide Çakarım
Aşkın Aseleti Kitabını Da Yazarım

Ben Bu Oyunlara Koz Veremem
Üç Günlük Dünyaya Poz Veremem
Sen Saf Aşk Ne Bilmiyorsan
Ben Sana Öğretemem

Bu Bitişi Kendine Sormuyorsun
Maziyi Bile Bile Unutuyorsun
Ne Oldu Beni Gözün Kesmedi Mi
Sensin Akıllıda Ben Mi Deli

Bu Bitişi Kendine Sormuyorsun
Maziyi Bile Bile Unutuyorsun
Ne Oldu Beni Gözün Kesmedi Mi
Sensin Akıllıda Ben Mi DeliGoogle Aramaları: sam hasan ben mi deli, sam hasan ben mi deli sözleri, sam hasan ben mi deli dinle, sam hasan ben mi deli şarkı sözleri, sam hasan ben mi deli şarkı sözü, sam hasan ben mi deli şarkısı, sam hasan 2017 şarkıları, ben mi deli dinle youtube, sam hasan 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder