4 Ağustos 2017

İMERA Tükendim Şarkı Sözleri

Yeni çıkan İMERA Tükendim Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 4 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca İMERA Tükendim Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Güncel müzik severlerin yine güncel adresinde, İMERA'nın son parçası "Tükendim" 'in paylaşıldığı yazıdasınız. Siz takipçilerimize İMERA Tükendim şarkı sözlerini iletmek istedik ve karşınızdayız. Bir şarkının güzel olmasındaki etken Tükendim şarkısında olduğu gibi şarkı sözleridir diye düşünüyoruz. Bu siteden tüm güncel şarkıları İMERA gibi şarkıların 2017 şarkılarını takip edin. Bugünlerde bu şarkıları insanlar sevmese de sizler bir yorum yaparak Tükendim şarkısına destek olabilirsiniz.

İMERA Tükendim Dinle

İMERA Tükendim Sözleri

Yetmedi Yetmeyecek Günlerum Geçmeyecek
Ondan Başka Kimseyi Yüreğum Sevmeyecek
Haram Oldi Günlerum Bugünlerum Dünlerum
Ümitsuz Yaşanur Mi Tükendi Ümitlerum

Kıyamazdım Ben Onum Gözündeki Yaşina
Nasil Bırakti Gitti Beni Yalnız Başuma
Haram Oldi Günlerum Bugünlerum Dünlerum
Ümitsuz Yaşanur Mi Tükendi Ümitlerum

Anam Gelecek Miydi Ha Bunlar Da Başuma
Bu Dünyada Gülmedi Yazun Mezar Taşuma Google Aramaları: imera tükendim, imera tükendim sözleri, imera tükendim dinle, imera tükendim şarkı sözleri, imera tükendim şarkı sözü, imera tükendim şarkısı, imera 2017 şarkıları, tükendim dinle youtube, imera 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder