5 Ağustos 2017

İMERA Kara Duman Şarkı Sözleri

Yeni çıkan İMERA Kara Duman Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 5 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca İMERA Kara Duman Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Müzik dünyasının en gözde isimlerinden İMERA bizlerle. Ortalamanın üstünde bir şarkı olan İMERA Kara Duman tüm güzelliğiyle sitemizde yerini almıştır. En trend şarkılar arasında yerini alan Kara Duman şarkı sözlerini aşağıya eklemiş bulunuyoruz. İMERA 2017 yılında çıkarmış olduğu şarkılar da sitemizde vardır. Özellikle bu yıl çıkardığı "dio" adlı albümünden şarkılar paylaşmaya çalışıyoruz. Dilimize dolanan Kara Duman şarkısı gibi şarkılar varsa bildiğiniz bize yorumlardan yazın.

İMERA Kara Duman Dinle

İMERA Kara Duman Sözleri

Saldum Dağlara Ati Nallari Yeri Yari
Geldi Bir Kara Duman Yollarimu Kapatti
Var Git Başumdan Duman Kapatma Yollarimi
Bir Şey Istemem Senden Al Git Acilarumi

Göz Görür Kulak Duyar Insan Herşeye Uyar
Ben Uymadım Dünyaya O Da Beni Yok Sayar
Geçtim Uzun Yollardan Içtum Soğuk Sulardan
Ben Bir Şey Anlamadum Ha Bu Yalan Dünyadan

Yüksek Dağın Üstüne Yayıldum Duman Duman
Ben Bu Dünyadan Geçtum Elun Olduğun Zaman
Yaylanun Çimenleri Gezdum Gurbet Elleri
Beni Anlatur Size Kemençenin Telleri


Google Aramaları: imera kara duman, imera kara duman sözleri, imera kara duman dinle, imera kara duman şarkı sözleri, imera kara duman şarkı sözü, imera kara duman şarkısı, imera 2017 şarkıları, kara duman dinle youtube, imera 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder