12 Ağustos 2017

Hakan Kılıç İnsan Yalan Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Hakan Kılıç İnsan Yalan Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 12 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Hakan Kılıç İnsan Yalan Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Fanları tarafından sevip sayılan Hakan Kılıç yeni yılın şerefine yepyeni şarkısını yayına aldı. En sevilen isimlerden biri olan Hakan Kılıç İnsan Yalan sözlerini biz çok sevdik. Neden bu kadar seviliyor sorusuna İnsan Yalan şarkı sözlerini okumalısınız diyerek cevap vermek istedik. Bu şarkıdan hoşlanmadıysanız eğer İnsan Yalan türevinde şarkılara da aramalardan ulaşabilmektesiniz. Hepinize teşekkür eder bu güzel şarkının ardından bir yorumunuzu bekleriz.

Hakan Kılıç İnsan Yalan Dinle


Hakan Kılıç İnsan Yalan Sözleri

Hani Çok Seviyordun
Hani Çok Mutluydun
Hani Çok Istiyordun
Senin Herşeyin Yalan

Yalanların Içinde
Kaybolduk Gizlice
Yeni Aşklar Hevesler
Bekler Bizi Sinsice

Aşklar Sevgiler Yalan
Verilen Sözler Yalan
Geçici Tutkular Yalan
Insan Kendisi Yalan

Yeni Bir Aşk Mı Buldun
Yoksa Benden Mi Soğudun
Sonu Yoktur Ki Bu Yolun
Senin Herşeyin Yalan

Hani Ben Her Şeyindim
Nefesindim Sevdiğindim
Şimdi Ne Oldu Sana Böyle Yalan
Yalan...


Google Aramaları: hakan kılıç insan yalan, hakan kılıç insan yalan sözleri, hakan kılıç insan yalan dinle, hakan kılıç insan yalan şarkı sözleri, hakan kılıç insan yalan şarkı sözü, hakan kılıç insan yalan şarkısı, hakan kılıç 2017 şarkıları, insan yalan dinle youtube, hakan kılıç 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder