5 Ağustos 2017

Gizem İki Damla Gözyaşı Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Gizem İki Damla Gözyaşı Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 5 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Gizem İki Damla Gözyaşı Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Gözlerimizin sıkça aradığı Gizem bizleri üzmeyip 2017 parçasını en sonunda youtube üzerinden yayınladı. Müzik listelerinde zirveye ulaşan Gizem 2017 şarkısı İki Damla Gözyaşı ile koltuğundan kalmayacak gibi görünüyor. Gizem İki Damla Gözyaşı şarkı sözünü alt kısma ekledik, klibiyle birlikte şarkı sözlerini okumalısınız. Arama kutucuğundan İki Damla Gözyaşı gibi şarkılara kolaylıkla erişebilirsiniz. Gizem bu şarkı dışında 2017 yılında başka şarkı çıkarır mı dersiniz? Bu arada belirtelim bu şarkının sözleri Ayla Çelik'e ait.

Gizem İki Damla Gözyaşı Dinle

Gizem İki Damla Gözyaşı Sözleri

Düşündün Mü, Aşk Dediğin Bendim
En Zor Anlarda, Dar Zamanlarda
Üzüldün Mü Sana, Koşan Bendim

Kırık Bir Kalp Acı Konuşur Derler
Kıyamam Sana Ama Var Bir Şeyler
Bırak Gitsin Geçip Gitsin Günler
Ya Bir Sözüm Dokunur Yaralarsa Eğer

Çıkarım Yollara Diyemem
Alıp Başımı Bilmediğim Diyarlara Gidemem
Hepsi Hepsi İki Damla Gözyaşı
Ben Ağlarım Da Hallolur Mu Bilemem


Google Aramaları: gizem iki damla gözyaşı, gizem iki damla gözyaşı sözleri, gizem iki damla gözyaşı dinle, gizem iki damla gözyaşı şarkı sözleri, gizem iki damla gözyaşı şarkı sözü, gizem iki damla gözyaşı şarkısı, gizem 2017 şarkıları, iki damla gözyaşı dinle youtube, gizem 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder