5 Ağustos 2017

Gizem Bi Şey Mi Dedin Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Gizem Bi Şey Mi Dedin Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 5 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Gizem Bi Şey Mi Dedin Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Şarkılarının oldukça derin manalar içerdiği Gizem eşsiz bir müzik yapıyor. Ortalamanın üstünde bir şarkı olan Gizem Bi Şey Mi Dedin tüm güzelliğiyle sitemizde yerini almıştır. Aşağıda sizler için eklediğimiz Gizem Bi Şey Mi Dedin şarkı sözü ve dinleme linki yer alıyor. Herkesin bilmediği ama çok güzel olan şarkıları da sitemizde gezerek bulabilirsiniz. Güzel olduğunu tescillediğimiz Bi Şey Mi Dedin şarkısı size göre kaç puan alır?

Gizem Bi Şey Mi Dedin Dinle

Gizem Bi Şey Mi Dedin Sözleri

Bir Filmi Iki Kere Seyretmeye 
Hiç Gerek Yok
Ben De Seni Bi Daha Affedecek 
Geniş Yürek Yok

Düşer Miyim Bi Daha Aynı Hataya
Kaç Kere Geliyoruz Hayata
Başka Sorum Yok

Geri Döner Miyim
Yine Sever Miyim
Yorum Yok, Yok

Ne Oyununa Ne Kuralına Ne Sana
Uyamıyorum, Özür Mü Diledin?
Sesin Gelmiyor Hiç Bu Tarafa
Duyamıyorum, Bi Şey Mi Dedin?


Google Aramaları: gizem bi şey mi dedin, gizem bi şey mi dedin sözleri, gizem bi şey mi dedin dinle, gizem bi şey mi dedin şarkı sözleri, gizem bi şey mi dedin şarkı sözü, gizem bi şey mi dedin şarkısı, gizem 2017 şarkıları, bi şey mi dedin dinle youtube, gizem 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder