12 Ağustos 2017

Ezgi Aktan Kapanın Elinde Kalıyorum Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Ezgi Aktan Kapanın Elinde Kalıyorum Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 12 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Ezgi Aktan Kapanın Elinde Kalıyorum Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Dikkatleri üstüne toplayan Ezgi Aktan 2017 yılında epey bir konuşulacak. Sözleriyle büyük dikkat çeken ve klibiyle izleyicilerini büyüleyen Kapanın Elinde Kalıyorum parçası sizler için sitemizde. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Ezgi Aktan Kapanın Elinde Kalıyorum şarkı sözlerini ekleyelim istedik. Diğer Ezgi Aktan 2017 şarkıları bir tık arama kadar uzağınızdadır. Bu tür şarkıların gelmeye devam etmesi için motive kaynağımız olan yorumunuzu bekliyor olacağız.

Ezgi Aktan Kapanın Elinde Kalıyorum Dinle

Ezgi Aktan Kapanın Elinde Kalıyorum Sözleri

Yorularak, Kırılarak, Bağırarak
Yarılanan Yollarım Var Benim
Düzelecek, Değişecek, Anlayacak
Diye Diye Tüketilen Bir Yarım Ömrüm

Gerçek Sandığım Her Şey Yalan
Ne Için Yoruldum Bunca Zaman

Kapanın Elinde Kalıyorum
Kendimi Açıktan Arttırıyorum
Bir Küçük Hayal Peşinde
Büyümedi Kaldı Düşümde
(Kaldı Tüm Hevesim Içimde)
Artık Kendimden Kaçıyorum

Bilemedim, Sezemedim, Göremedim
Şu Dünyanın Kör Sarhoşluğunu
Bir Ben Mi Içemedim Kana Kana
Bulup Da Şu Meşhur ŞarabınızdanGoogle Aramaları: ezgi aktan kapanın elinde kalıyorum, ezgi aktan kapanın elinde kalıyorum sözleri, ezgi aktan kapanın elinde kalıyorum dinle, ezgi aktan kapanın elinde kalıyorum şarkı sözleri, ezgi aktan kapanın elinde kalıyorum şarkı sözü, ezgi aktan kapanın elinde kalıyorum şarkısı, ezgi aktan 2017 şarkıları, kapanın elinde kalıyorum dinle youtube, ezgi aktan 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder