13 Ağustos 2017

Ramadan Müminoğlu En Güzel Kader Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Ramadan Müminoğlu En Güzel Kader Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 13 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Ramadan Müminoğlu En Güzel Kader Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Başarılı olduğunu düşündüğümüz Ramadan Müminoğlu 2017 yılında epey bir popüler olacak. Başarıyı bu yıl çıkardığı en güzel kader parçasıyla yakalayan Ramadan Müminoğlu, çok sevildi ve bir o kadar da takdir edildi. En Güzel Kader şarkısıyla rekor kıran Ramadan Müminoğlu hayranları tarafından büyük sevgiyle karşılanıyor. Biz de hemen sözlerini paylaşalım dedik. Bir tıklama ile istediğiniz şarkılara ve şarkıcılara ulaşabileceğiniz sitemizde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. İstek şarkılarınız varsa eğer sitemize eklememiz için bizlere yorumlar kısmından ulaştırabilirsiniz, en kısa sürede eklenecektir.

Ramadan Müminoğlu En Güzel Kader Dinle

Ramadan Müminoğlu En Güzel Kader Sözleri

Her Zaman Gülünmüyor Ki Hayat Bu
Gün Gelir Sen De Benimle Ağlar Mısın
Ömür Bu Baharla Kışlarla Dolu
Benimle Açıp Benimle Solar Mısın

İyi Günde Herkes Dost Herkes Sevgili
En Kötü Günümde Yanımda Kalır Mısın
Sana Belki Dünyaları Veremem Ama
Dünyaları Verseler Değişmem Seni Asla

Hayatımda Oluşun En Güzel Kader
Son Bulmasın Bu Aşk Sonsuza Kadar
Senin Yanın Dünyadaki En Güzel Yer
Nasibim Olduğun Her Güne ŞükürlerGoogle Aramaları: ramadan müminoğlu en güzel kader, ramadan müminoğlu en güzel kader sözleri, ramadan müminoğlu en güzel kader dinle, ramadan müminoğlu en güzel kader şarkı sözleri, ramadan müminoğlu en güzel kader şarkı sözü, ramadan müminoğlu en güzel kader şarkısı, ramadan müminoğlu 2017 şarkıları, en güzel kader dinle youtube, ramadan müminoğlu 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder