20 Ağustos 2017

Emre Altuğ Gurbet Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Emre Altuğ Gurbet Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 20 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Emre Altuğ Gurbet Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Sesiyle hayranlarını büyüleyen Emre Altuğ güzel bir esere imza atmış. Sözleri belki de bu yılın en iyi şarkı sözleri olmaya aday olan Emre Altuğ Gurbet şarkısıyla beraberiz. 2017 yılının en iyi şarkılarından biri olan Emre Altuğ Gurbet şarkısını rahatlıkla tavsiye edebiliriz. Gurbet türevinde şarkıları sitemizde arama yaparak dinleyebilir, sözlerini okuyabilirsiniz. Hepinize teşekkür eder bu güzel şarkının ardından bir yorumunuzu bekleriz.

Emre Altuğ Gurbet Dinle

Emre Altuğ Gurbet Sözleri

Gurbet O Kadar Acı Ki Ne Varsa Içimde
Hepsi Bana Yabancı, Hepsi Başka Biçimde

Ne Bir Arzum Ne Emelim, Yaralanmış Bir Elim
Ben Gurbette Değilim, Gurbet Benim Içimde

Eriyorum Gitgide, Elveda Her Ümide
Gurbet Benliğimi De Bitirdi Bir Içimde

Ne Bir Arzum Ne Emelim, Yaralanmış Bir Elim
Ben Gurbette Değilim, Gurbet Benim Içimde


Google Aramaları: emre altuğ gurbet, emre altuğ gurbet sözleri, emre altuğ gurbet dinle, emre altuğ gurbet şarkı sözleri, emre altuğ gurbet şarkı sözü, emre altuğ gurbet şarkısı, emre altuğ 2017 şarkıları, gurbet dinle youtube, emre altuğ 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder