20 Ağustos 2017

Emre Altuğ Feryat Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Emre Altuğ Feryat Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 20 Ağustos 2017 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Emre Altuğ Feryat Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

Attığı tweet ile haberimizin olduğu Emre Altuğ 2017 parçasıyla resmen kasıp kavurdu. Fanları tarafından büyük sevgiyle karşılanan Emre Altuğ çok üst düzey bir şarkı olan Feryat ile tekrar zirvedeki koltuğuna oturdu. Bağımlılık yapacağını düşündüğümüz Emre Altuğ Feryat şarkısı hemen aşağıda yer almaktadır. Feryat gibi şarkıları da sitemizde kolaylıkla bulabiliyorsunuz, aklınızda olsun. Geçmişte bu tip şarkıları olmayan ama şimdiden sevilen Feryat şarkısı sizce tutar mı ?

Emre Altuğ Feryat Dinle

Emre Altuğ Feryat Sözleri

Yarabbim Feryadımı Artık Duysan Diyorum
Senden Ya Bin Sabır Ya Bir Ümit Bekliyorum

Kaderimle Baş Başa Bin Bir Dertle Doluyum
Böyle Mahzun Perişan Hayatın Mahkumuyum
Yazık Çok Geç Anladım Bu Hayat Böyle Geçmez
Bak Yıllar Nasıl Geçti Ömür Bitti Dert Bitmez

Yarabbim Feryadımı Artık Duysan Diyorum
Senden Ya Bin Sabır Ya Bir Ümit Bekliyorum

Ben Bu Sonsuz Karanlık Yolların Yolcusuyum
Yetmez Mi Çektiklerim Ben De Allah Kuluyum
Hatıramdan Hayalim Gözümden Yaş Silinmez
Acının Böylesini Aşka Düşmeyen Bilmez

Yarabbim Feryadımı Artık Duysan Diyorum
Senden Ya Bin Sabır Ya Bir Ümit BekliyorumGoogle Aramaları: emre altuğ feryat , emre altuğ feryat sözleri, emre altuğ feryat dinle, emre altuğ feryat şarkı sözleri, emre altuğ feryat şarkı sözü, emre altuğ feryat şarkısı, emre altuğ 2017 şarkıları, feryat dinle youtube, emre altuğ 2017 dinle

0 yorum:

Yorum Gönder