20 Ağustos 2016

Elif Eşim Benzerim Yok Şarkı Sözleri

Yeni çıkan Elif Eşim Benzerim Yok Şarkı Sözleri, bugün itibariyle sitemizdeki yerini almıştır. 20 Ağustos 2016 tarihinde eklenen bu parçaya ait şarkı sözünü yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Ayrıca Elif Eşim Benzerim Yok Şarkı Sözleri yanlışsa, eksik varsa mutlaka bizlere yorumlardan bildirin ki sorunu giderebilelim.

2016 şarkılarının Elif gibi şarkıcıların sitemizde yerini aldığını hatırlatmak isteriz.Müzik listelerinde zirveye ulaşan Elif 2016 şarkısı Eşim Benzerim Yok ile koltuğundan kalmayacak gibi görünüyor.Nedenini bilmesekte Elif Eşim Benzerim Yok sözleri bize geçmişi anımsatıyor.Elif güzel bir şarkı olan Eşim Benzerim Yok şarkısını çıkardı ancak benzer şarkıları da daha önce sitemize eklendi.

Elif Eşim Benzerim Yok Dinle

Elif Eşim Benzerim Yok Şarkı Sözleri

Eşim Benzerim Yokmuş Benim
Ben Ne Kadar Şanslıymışım
Dünyaya Delirken Bile Bir Sıfır Önde Başlamışım
Aklıma Girecek Kalbimi Çalacak
Kandıracak Beni Besbelli
Çok Emin Duruyor, Ne Güzel Gülüyor
İçten Fethediyor Kaleyi
Yola Getirdi Beni Tavladı Helal
Yürüyelim Bizi Kim Tutar
Büyüledi Resmen Kırdı Kilidimi
Açtı Aşka Bütün Kapılar
Çok Aşık Gördüm Ben Ama
Çok Güzel Seviyor
Kalbe Giden Tüm Yollara
Kestirmeden Gidiyor
Nasıl Mutlu Olunurmuş
Kitabını Yazıyor
Normal Değerindeyken Nabzım
İkiye Katlanıyor

Arama Terimleri: Elif eşim benzerim yok sözleri, elif eşim benzerim yok şarkı sözleri, elif eşim benzerim yok şarkısı, elif eşim benzerim yok dinle, elif eşim benzerim yok single, elif 2016 şarkıları, eşim benzerim yok şarkı sözü, elif dinle türünde aramalar yaparak bu yazımıza ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder